Skip to content

Kserokopiarki Kraków

INFOLINIA

Tel: (32) 259 91 91

Fax: (32) 203 31 29

biuro@xerro.pl

Najlepsze kserokopiarki – Kraków

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę naszego sklepu, w której znajdują się najlepsze kserokopiarki (Kraków – kserokopiarki dostępne na rynku stacjonarnym bądź online). Produkty, które sprzedajemy, to sprzęt znanych i cenionych producentów z całego świata – są to między innym kserokopiarki Canon. W zależności od tego, czy potrzebna jest kserokopiarka do pracy w domu, w średnim przedsiębiorstwie lub w dużej firmie, chętnie pomożemy Ci dokonać wyboru z zakupem. Oferujemy również profesjonalny serwis kserokopiarek. Kraków nie jest jedynym miastem, w którym możesz skorzystać z naszej oferty oraz usług dodatkowych, na przykład dzierżawy kserokopiarki. Skontaktuj się z nami już dziś i poznaj wszystkie szczegóły współpracy!

Dzierżawa kserokopiarek – Kraków

Zapraszamy Cię nie tylko na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz pełną specyfikację każdego urządzenia. Przy czym warto zwrócić uwagę, że masz możliwość nie tylko zakupu nowoczesnego produktu; możesz także wziąć pod uwagę wynajem kserokopiarki. Kraków oraz pozostałe miejscowości, na których terenach działamy, czeka! Nie musisz liczyć się z wysokimi kosztami zakupu, szczególnie jeśli potrzebujesz kserokopiarki jedynie okazyjnie; w naszej ofercie znajdują się kserokopiarki do dzierżawy mono lub kolorowe, obsługujące formaty do A3. To nowoczesne urządzenia wielofunkcyjne, które pozwolą Ci przechowywać dane w chmurze oraz łączą się z komputerami za pośrednictwem Wi-Fi. Niewątpliwie ułatwiają pracę w firmie, zatrudniającej większą liczbę osób, gdzie przesył danych oraz wydruk i skan dokumentacji to jedno z głównych zadań.

Serwis drukarek – Kraków i nie tylko

Zarówno urządzenia, które zdecydujesz się kupić, jak i te, które planujesz wynająć, podlegają u nas regularnemu serwisowaniu. Jako zespół Xerro Polska działamy także jako autoryzowany i przeszkolony zespół inżynierów i techników serwisantów. U nas bez problemu świadczymy pełen zakres usług obejmujący serwis drukarek. Kraków to jedno z miast, na których terenie działamy, jednak bez problemu przeserwisujemy u nas sprzęt z pozostałych miejscowości w kraju. I, oczywiście, nie będą to jedynie drukarki. Aby zapewnić ciągłość pracy w biurze bądź w domu, oferujemy współpracę w zakresie serwisu wszystkich urządzeń biurowych, takich jak kserokopiarki, niszczarki, platery, skanery czy faksy. Te urządzenia również możesz zakupić w naszym sklepie internetowym, a drukarki, skanery i kopiarki możesz wynająć lub dzierżawić długoterminowo. Zachęcamy do skorzystania ze wszystkich naszych usług.