Skip to content

Faksy do biura

Potrzebna Ci drukarka z faksem? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

O ile w domu sprawdza się podstawowe urządzenie do drukowania, o tyle w firmie – nawet małej – korzystniejsza jest drukarka fax. To właśnie dzięki niej zaoszczędzisz czas poświęcany wcześniej na skanowanie dokumentów, obracanie we właściwą stronę, spinanie w jeden plik i wysyłanie do kontrahenta mailem (a tym bardziej pocztą!). Kompleksowa drukarka z faxem umożliwia błyskawiczne przesyłanie dokumentów, jak również odbieranie ich. Nie musisz prowadzić czasochłonnych rozmów telefonicznych ani zajmować linii firmowej, zwłaszcza gdy czekasz na ważny telefon. Ponieważ wybrana drukarka z faksem firmy Canon ma również funkcje kopiarki, wykorzystasz ją jako urządzenie wielofunkcyjne na lata. U nas możesz je wydzierżawić – na próbę bądź na długi okres. Zapoznaj się z pełną ofertą i zdecyduj, która drukarka fax spełnia Twoje oczekiwania.

Jakie funkcje może mieć drukarka z faxem?

Nowoczesne urządzenie, jakim jest drukarka z faksem, znacząco różni się od modeli z końca XX wieku. W naszej ofercie znajdziesz sprzęt wyposażony w funkcje takie jak szybkość kopiowania i druku  2 lub 25 stron na minutę, druk dwustronny, kilka formatów do wyboru (np. A4, A3), obsługa sieciowa, skanowanie w kolorze. Profesjonalna drukarka fax ma intuicyjny w obsłudze panel dotykowy LCD, słuchawkę w zestawie, klawisze szybkiego wybierania i nawet 200 numerów wybierania kodowego. Warto też zwrócić uwagę na mocne zabezpieczenia (zarządzanie identyfikatorami) oraz automatyczny podajnik dokumentów, dzięki któremu drukarka z faksem nie potrzebuje osoby do ciągłej obsługi.

Dlaczego drukarka fax jest korzystna w firmie?

Kto przyjmuje telefony po godzinach działania firmy? Oczywista odpowiedź brzmi: nikt. A przecież w ten sposób możesz stracić cennych klientów! Drukarka z faxem zaś umożliwia przyjmowanie dokumentów nawet wtedy, kiedy nie ma nikogo do obsługi. Ba! nawet wtedy, kiedy skończy się toner lub papier. Wybrana drukarka z faksem Canon zapisze faksy w pamięci urządzenia. Potencjalny klient, który poświęcił czas, by wysłać taki dokument, nie przejdzie od razu do konkurencji, bo będzie się czuł w pewien sposób zobowiązany do zaczekania na odpowiedź. Jeżeli prowadzisz niewielką firmę, wystarczy Ci mała drukarka z faxem z podajnikiem na 250 arkuszy papieru. Do średniej i dużej wybierz model z maksymalną pojemnością 1100 arkuszy papieru.

Drukarka z faksem – opcje dodatkowe

Poznaj dodatkowe funkcje drukarki fax. Są to chociażby opóźnione wysyłanie, wysyłanie poufne, wymaganie hasła dostępu użytkownika i zarządzania systemem, powiększanie i zmniejszanie. Postaw na urządzenie znanej marki Canon, by nie przejmować się usterkami, błędami ani nieprawidłowym funkcjonowaniem.