Skip to content

Najem  Długoterminowy

Wynajem długoterminowy 

Wynajem długoterminowy  to umowa leasingu z kwot wykupu, z serwisem kserokopiarki i umowy serwisową w cenie miesięcznej raty. W ramach umowy użytkujesz kserokpiarkę przez czas trwania umowy i na koniec zwracasz go naszej firmie, która zajmuje się jego sprzedażą oraz serwisem.

 

Najem długoterminowy w pigułce

  • Kserokopiarkę kupujesz bez wkładu własnego lub z minimalnym wkładem własnym.
  • Umowa trwa od 3 do 4 lat i zakłada z góry ustalony przez Ciebie roczny limit wydrukowanych kopii. Finansowanie odbywa się przez umowę leasingu operacyjnego.
  • Do umowy leasingu dołączona jest umowa serwisowa. Koszty przeglądów eksploatacyjnych pokrywa leasingodawca. Likwiduje wszelkie usterki oraz dostarcza kserokopiarkę zastępczą na czas pobytu na serwisie.
  • Wykup jest ustalony z góry i jest po stronie leasingodawcy. W trakcie trwania umowy płacisz stałe raty które leasingowe plus umowę serwisową.
  • Jeśli w trakcie umowy przekroczysz założony limit wydrukowanych kopii – za każdą dodatkową kopię którą wydrukujesz płacisz ustaloną na samym początku umowy stawkę.
  • Wszelkie odliczenia podatkowe dokonywane są identycznie, jak w leasingu operacyjnym.

Dla kogo jest najem długoterminowy?

W zasadzie dla każdego. Korzystają z niego zarówno firmy wymieniające okresowo wszystkie swoje sprzęty IT,  jak i indywidualni użytkownicy ceniący sobie wygodę i prostotę tego rozwiązania. W najmie długoterminowym mają dostęp do drukowania za opłatę comiesięczną, która pokrywa wartość urządzenia, materiały eksploatacyjne oraz naprawy.

Jako użytkownik z założenia nie musisz być nigdy właścicielem urządzenia. Nie będzie Cię więc dotyczyć konieczność wykupu a następnie formalności związane ze sprzedażą kserokopiarki na rynku.

Dzięki umowie wynajmu długoterminowego w Xerro-Polska

Wybierasz model kserokopiarki z całej floty posiadanej przez nas w danej chwili. Masz dokładny wgląd w przeprowadzane przez nas naprawy konserwacyjne. Naprawy są wykonywane wyłącznie przez autoryzowany serwis wraz z zestawem oryginalnych części dzięki czemu zbudujesz rzetelną historię swojego sprzętu. W stałym kontakcie posiadasz dostęp do serwisu, który zjawia się przy każdej potrzebie.

Zalety

Najważniejsze zalety najmu długoterminowego

Brak wkładu własnego

Kserokopiarkę kupujesz bez wkładu początkowego lub z minimalnym wkładem

Umowa serwisowa

Pokrywamy koszt przeglądów okresowych, wszelkich materiałów eksploatacyjnych oraz napraw

Jasne reguły

Jeśli przekroczysz założony z góry limit wydrukowanych kopii – za każdą dodatkową kopię zapłacisz określoną wcześniej stawkę

Masz pytania?