Skip to content

Skanery do dokumentów

Wybierz profesjonalny skaner do biura, by skanowanie dokumentów przebiegało szybko i w wysokiej jakości

Nie ulega wątpliwości, że skaner biurowy jest jednym z najczęściej występujących, podstawowych urządzeń kupowanych bądź dzierżawionych do firmy. Jeżeli codziennie masz do czynienia z liczną dokumentacją, skaner do dokumentów jest maszyną także dla Ciebie. Za jego pomocą skopiujesz umowy, regulaminy, spisy, korespondencję, formularze, a nawet dokumenty identyfikacyjne i wytłaczane karty. Nowoczesny, dostępny w naszej ofercie skaner Canon gwarantuje doskonałe przetwarzanie obrazu podczas każdego kopiowania, również w kolorze. Jeżeli dysponujesz ograniczoną przestrzenią w biurze, weź pod uwagę rozmiar i wagę urządzenia oraz kształt ścieżki (skaner do biura może mieć ścieżkę np. w kształcie litery U lub J).

Jakie cechy ma skaner dokumentów (skaner Canon)?

Jeżeli chcesz poznać szczegółową specyfikację produktu, kliknij wybrany skaner z podajnikiem, by przenieść się do poświęconej mu zakładki. Natomiast w tym miejscu zebraliśmy wybrane funkcje usprawniające ​ skanowanie dokumentów w firmie. Należą do nich: wykorzystywaniep złącza USB bądź modułu Wi-Fi (wedle zapotrzebowania), zapisywanie obrazów bezpośrednio na dysku w chmurze, skanowanie dwustronne. Skaner do dokumentów ma zróżnicowane stron odczytu: jednostronne, dwustronne, w trybie folio. Może też pomijać puste strony. Warto zwrócić uwagę na różnice występujące pomiędzy modelami. Przykładowo jeden skaner biurowy kopiuje 50 obrazów na minutę, drugi 90, a jeszcze inny 120. Dobierz właściwy do zapotrzebowania w firmie. Obejrzyj modele dostępne w naszym asortymencie.

Skaner szczelinowy, skaner płaski – skaner dokumentów na każdą okazję

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia przeznaczone do wykorzystywania w firmach o zróżnicowanej wielkości czy liczbie pracowników. Ważne, by dobrać właściwy. Skaner szczelinowy to taki, który umożliwia błyskawiczne skanowanie do postaci cyfrowej. Ponieważ jest to skaner z podajnikiem działającym automatycznie, nie wymaga zaangażowania osoby obsługującej – wszystko zrobi sam. Model jest łatwy w obsłudze i wydajny. Decydując się na skaner szczelinowy, koniecznie zwróć uwagę na prędkość skanowania, przedstawioną za pomocą liczby skopiowanych kartek na minutę, oraz rozdzielczość skanowania. Z kolei skaner płaski to urządzenie popularniejsze i minimalistyczne. Zajmuje niewiele miejsca, więc jest idealne do skromnego biura. Za pomocą obu przeprowadzisz skanowanie notatek, książek, czasopism i delikatnych dokumentów.