Skip to content

Materiały eksploatacyjne do drukarek, ploterów, urządzeń wielofunkcyjnych

Canon

Canon

Hewlett-Packard

Hewlett-Packard

Konica Minolta / Develop

Konica Minolta / Develop

Xerox

Xerox

Ricoch

Ricoch

Kyocera

Kyocera

Tusze do drukarek, tonery, kartridże i inne materiały eksploatacyjne

W asortymencie naszej firmy znajdziesz nie tylko drukarki, skanery, faksy, urządzenia wielofunkcyjne i inne sprzęty do firm, ale również wysokiej jakości materiały eksploatacyjne. Oferujemy tusze do ploterów i drukarek, cartridge, tonery. Zamówisz u nas także części wymienne, takie jak bębny OPC czy developer. Współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi markami, wśród których warto wymienić Canon, Hewlett-Packard, Konica Minolta, Develop, Xerox, Ricoh, Kyocera. Wybierając ich produkty, zapewniasz sobie wysoką jakość druku, wydajność i pełną kompatybilność ze sprzętem bez ryzyka uszkodzenia go.

Dlaczego warto kupować tonery, cartridge, tusze do ploterów i drukarek hurtowo i przez internet?

Jeżeli szukasz materiałów eksploatacyjnych do urządzeń firmowych, warto, byś rozważył zakupy: 1) on-line, 2) hurtowe, 3) na początku każdego miesiąca/okresu uzupełniania wyposażenia firmowego. Po pierwsze tonery, tusze do drukarek, tusze do ploterów i kartridże oferowane przez internet są tańsze od tych dostępnych w sklepach stacjonarnych. Wynika to ze specyfiki prowadzenia e-sklepów, w których m.in. nie trzeba ponosić kosztów wynajmu lokalu w galerii handlowej. Po drugie bębny OPC, developer i inne części wymienne do drukarek podczas składania zamówień hurtowych wychodzą taniej niż w detalu. Płacisz za jednorazową wysyłkę, a po przekroczeniu wymaganej kwoty jesteś zwolniony nawet z tej opłaty. Po trzecie jeśli kupisz tonery, tusze do drukarek, tusze do ploterów i cartridge zanim dojdzie do wyczerpania poprzednich, unikniesz nieprzyjemnej sytuacji, w której materiały kończą się w najmniej odpowiednim momencie.

Bębny OPC, developer i inne części wymienne do drukarek

Jak już wspomnieliśmy, poza podstawowymi materiałami eksploatacyjnymi, jakimi są tusze do drukarek czy cartridge, oferujemy części wymienne do urządzeń  wielofunkcyjnych, drukarek, faksów i skanerów. Bębny OPC to światłoczułe wałki do tonera wykorzystywanego w drukarkach laserowych. Stanowią alternatywę starych bębnów selenowych, wycofanych z uwagi na trujące właściwości. Z kolei pod nazwą developer skrywają się cząsteczki żelaza umiejscowione w wałku magnetycznym. Mają za zadanie przenoszenie tonerów na naelektryzowany bęben. Obejrzyj naszą pełną ofertę. Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami, chętnie na nie odpowiemy.