Skip to content

Kserokopiarki Gliwice

INFOLINIA

Tel: (32) 259 91 91

Fax: (32) 203 31 29

biuro@xerro.pl

Najlepsze kserokopiarki Gliwice – w Xerro-Polska

Oferujemy najlepsze kserokopiarki w Gliwicach. Mamy produkty marek znanych i cenionych na całym świecie, m.in. Canon. Sprawdzają się w małych działalnościach gospodarczych, średnich przedsiębiorstwach i dużych firmach. Wszystko zależy od Twoich wymagań i funkcji kserokopiarki. Gliwice to jedno z miast, w których możesz skorzystać z naszych usług. Obejrzyj drukarki Canon, urządzenia wielofunkcyjne laserowe, faxy i inne sprzęty na żywo bądź przeczytaj o nich w internecie. Na naszej stronie znajdziesz pełną specyfikację każdego produktu. Dowiesz się m.in. o poborze energii, głośności pracy, wydajności, funkcjach podstawowych i dodatkowych. Zamów nowoczesne urządzenia wielofunkcyjne w Gliwicach, które łączą się z komputerami – a nawet tabletami i smartfonami – za pośrednictwem modułu Wi-Fi i zwiększają wydajność pracy w wieloosobowej firmie.

Nie kupuj, jeśli nie musisz! Dzierżawa kserokopiarek Gliwice

Nie chcesz kupować urządzeń, bo koszt jest zbyt wysoki lub nie wiesz, jak długo będą Ci potrzebne? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie: dzierżawa kserokopiarek! Gliwice to miasto, w którym możesz z niej skorzystać. Oczywiście Twoja firma może znajdować się w jakiejkolwiek części Polski. Oferujemy drukarki do biura w Gliwicach, skanery, drukarki z faksem. Wolisz urządzenie wielofunkcyjne laserowe czy atramentowe Niszczarkę dokumentów do małego biura czy duże urządzenie zgodne z RODO do firmy zajmującej całe piętro w biurowcu? Nasz asortyment jest szeroki. W przypadku pytań o dzierżawę kserokopiarek w Gliwicach – albo innych urządzeń – zadzwoń do nas albo wyślij e-mail. Odpowiemy i pomożemy Ci dobrać właściwy model.

Urządzenia wielofunkcyjne Gliwice do profesjonalnych zastosowań

Proste drukarki do firmy w Gliwicach i inne jednofunkcyjne urządzenia sprawdzają się na początku działania firmy oraz w małych przedsiębiorstwach. Jeżeli mierzysz wysoko, prędzej czy później przyda Ci się sprzęt rozbudowany, profesjonalny, pełniący więcej funkcji i wydajniejszy, acz wciąż tani w eksploatacji. Tu pojawiają się urządzenia wielofunkcyjne w Gliwicach, dostępne w zróżnicowanych modelach. Drukują w kolorze lub czerni, skanują i kserują, zapisują dane na dysku w chmurze, a do tego za pośrednictwem Wi-Fi łączą się z pozostałymi urządzeniami w firmie. Każda drukarka Canon w Gliwicach oferowana przez naszą firmę to sprzęt oryginalny, objęty gwarancją i spełniający normy europejskie (i nie tylko; o certyfikatach przeczytasz w specyfikacji). Zamiast kupować nowe, wydzierżaw je u nas i płać dokładnie za tyle materiałów, ile wykorzystasz.

Dzierżawa kserokopiarek Gliwice czy wynajem długoterminowy?

Przygotowaliśmy dla Ciebie dwie oferty. Jedna to dzierżawa kserokopiarek w Gliwicach. Możesz wynająć sprzęt mono lub kolorowy, obsługujący formaty do A3. Urządzenia są nowoczesne, mają intuicyjny panel dotykowy, są kompatybilne ze sprzętem mobilnym i gwarantują zachowanie bezpieczeństwa drukowanych, skanowanych i kserowanych dokumentów. Druga to wynajem długoterminowy na drukarki w Gliwicach. Jest skierowana do osób, które są pewne, że potrzebują wybranego sprzętu – również kserokopiarek, faxów i urządzeń wielofunkcyjnych – na lata. W tej usłudze to my pokrywamy koszt przeglądów okresowych, ewentualnych napraw oraz materiałów eksploatacyjnych. Umowa trwa od 3 do 4 lat. Zajrzyj do zakładki „Najem Długoterminowy”, by poznać pełne warunki.