TOP 5 drukarek, które idealnie sprawdzą się w Twojej firmie!

Dobrze działająca drukarka, która spełnia wszystkie podstawowe kryteria, to zdecydowanie jeden z najważniejszych elementów w Twojej firmie. Zwłaszcza, wtedy gdy dziennie drukować musisz dużo dokumentów. Warto zobaczyć, czym kierować się podczas wyboru, oraz na jaki model warto ostatecznie się zdecydować i dlaczego. Dobrej jakości sprzęt na pewno usprawni pracę w każdej firmie.

Spis treści:

  1. Canon imageRUNNER DX C57040i
  2. Konica-Minolta Bizhub C257i
  3. Canon imageRUNNER ADVANCE C5535i
  4. Canon imageRUNNER C3125i
  5. Canon imageRUNNER DX C7780i

Canon imageRUNNER DX C5740i

Jednym z najbardziej polecanych modeli, jest powyższy Canon, który charakteryzuje się przede wszystkim bardzo wysoką jakością. Dużym plusem na pewno jest również to, że drukarka jest bardzo intuicyjna, dzięki czemu każdy poradzi sobie z jej obsługą, co także wpłynie na jakość pracy. Jest to ponadto jeden z ekologicznych modeli, które zużywają mniej energii i produkują mniej odpadów.

Konica-Minolta Bizhub C257i

Idealny model do zadań specjalnych. Dlaczego? Ponieważ łączy w sobie różne funkcje, w czym każda z nich jest równie istotna. Przede wszystkim ta drukarka umożliwia drukowanie do formatu A3, a ponadto skanuje i kopiuje. Jednocześnie jednak jest stosunkowo niedużych wymiarów, dzięki czemu nie zajmuje wiele miejsca.

CTA – Najlepsze drukarki na rynku? Sprawdź niezwłocznie nasze polecane modele Canon

Canon imageRUNNER ADVANCE C5535i

Ten model to zdecydowanie jedna z nowocześniejszych wersji. To dlatego posiada wiele funkcji, które będą przydatne nawet w najbardziej skomplikowanych sytuacjach. Przede wszystkim ten model drukarki charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wydruków kolorowych. Posiada wbudowany system zabezpieczeń pracy, dzięki czemu skutecznie chroni całą dokumentację.

Canon imageRUNNER C3125i

To jedna z najbardziej polecanych drukarek. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, iż jest niezwykle szybka. W minutę uzyskać można aż 25 stron. Zarówno w kolorze, jak i czarno-białych. Ta prędkość zdecydowanie usprawnia pracę w każdej firmie. Łączyć ją można z przenośnymi urządzeniami mobilnymi, co również wpływa na szybkość i jakość pracy.

Canon imageRUNNER DX C7780i

Kolejny model ze znanej serii. Równie szybki, co jego poprzednicy. Dużą zaletą jest także wprowadzony nowy system podawania papieru, a także odporne na zabrudzenia i plamy szkło. Dzięki temu wszystkie wydruki zawsze poszczycić się mogą najwyższą jakością. W minutę można otrzymać aż 80 wydrukowanych stron! Taki czas naprawdę zasługuje na pochwałę i uznanie.